ІСТОРІЯ

Ми - перші, хто запроваджує нові технології на косметичному підприємстві в Україні, та на протязі 20-ти років зазнали багато змін для того щоб стати максимально ефективними та якісними.

ОСНОВА БІЗНЕСУ

Ми - фабрика, що динамічно розвивається, що впроваджує нові технології на виробництві та у створенні рецептур завдяки команді професіоналів, які постійно навчаються і прагнуть досягти високих результатів.

ON-LINE МОНІТОРИНГ ВОДИ

Стратегічна сировина - вода знаходиться під цілодобовим on-line моніторингом із безперервною фіксацією параметрів якості. Щоденне виговолення води для виробництва косметичної продукції складає 150 м3.

МІКРОБІОЛОГІЧНА ЛАБОРАТОРІЯ І ВТК

Власна мікробіологічна лабораторія дозволяє здійснювати контроль чистоти виробничих зон та обладнання та продукції на всіх етапах виробництва. Для цього лабораторія та ВТК атестовані та оснащені всім необхідним обладнанням.

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА НАПІВФАБРИКАТІВ

На території фабрики знаходиться обладнання для того, щоб виробити для клієнта від 300-500 та більше штук одного СКЮ, також тут є декілька реакторів для того, щоб виробити максимально велику кількість штук в мінімальні терміни.

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ФАСУВАННЯ ПРОДУКЦІЇ

Фасування продуктів відбувається на напівавтоматичних та автоматичних лініях без обмеження в розмірах. Більш детальна інформація щодо можливої тари (діаметр, висота) знаходиться у вкладенні.

СКЛАДСЬКЕ ПРИМІЩЕННЯ

Склад - це окреме приміщення із моніторингом температури, вологості, санітарного стану та веденням всіх необхідних записів, розділене на ряд спеціальних зон: склад активних компонентів та склад готової продукції зонально розділені між собою.

ПОЛІТИКА В СФЕРІ ЯКОСТІ

Випуск якісної, еффективної та безпечної продукції гарантується Системою Менеджменту Якості, що була впроваджена на підприємстві у відповідності з вимогами ISO 9001 та ISO 22716, а також наявністю сучасного технічного парку.

ВІДДІЛ ДОСЛІДЖЕНЬ І РОЗРОБОК

Ми шукаємо перспективні розробки, створюємо інноваційні рецептури, вибудовуємо систему запуску продукту "від ідеї до дизайну: поєднуючи інновації та цінність» , а також впроваджуємо стратегію технологічного розвитку підприємства.

ЗВІТНІСТЬ

Ми ведемо відкриту фінансову діяльність та регулярно надаємо всю інформацію, з якою можна ознайомитися на окремій сторінці.