Використання інформації з сайту

Усі матеріали, інформація та дані (включаючи, але не обмежуючись: новини, фотографії, зображення, ілюстрації, аудіо- та відео- кліпи, надалі - «Матеріали»), опубліковані на сторінках сайту ПП Фармацевтична фабрика НВО «Ельфа» (надалі - «Фабрика»), мають лише інформативний характер, вони не є підставами для юридично обов'язкових відносин чи створення таких відносин, крім випадків, коли чітко зазначене інше.

Усі Матеріали на сайті «Фабрики» опубліковуються «як є» з можливими помилками, без будь-якого виду прямо виражених або припущених гарантій або пропозицій.

Тексти новин, опублікованих на сторінках розділу «Медіа», можуть бути використані, відтворені або скопійовані без порушення їх цілісності, редагування або викривлення їх змісту, з обов'язковим посиланням на джерело, розміщене на сайті www.darnitsa.ua. Допускається розміщення активних посилань на такі Матеріали в інших інформаційних джерелах без безпосереднього копіювання їхнього змісту.

Забороняється відтворення, розповсюдження або використання в інший спосіб інформації, яка розміщена на сторінках спеціалізованого видання, що є частиною сайту «Фабрики».

Інші Матеріали, опубліковані на сайті, в тому числі інформація про «Фабрику», фотографії, зображення, ілюстрації, аудіо- та відео кліпи, автором яких є «Фабрика», можуть бути використані, відтворені або скопійовані виключно за попереднім письмовим дозволом Товариства.

Забороняється будь-яке використання (копіювання, розповсюдження, зміна тощо) будь-яких Матеріалів, опублікованих на сайті, з метою викривлення реальних обставин чи подій, сприяння або розпалювання релігійної, расової або міжнаціональної ворожнечі, заклику до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади, заклику до зміни адміністративних меж або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України, заклику до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель чи споруд, насильницького виселення громадян, заклику до агресії або до розв'язування воєнного конфлікту.

Авторське право

Усі Матеріали, опубліковані на сайті «Фабрики», захищені авторським правом відповідно до законодавства України та міжнародного авторського права і знаходяться у володінні або користуванні ПП Фармацевтичної фабрики НВО «Ельфа» або сторони, яка є постачальником Матеріалів.

Відповідальність:

«Фабрика» не несе жодної відповідальності за можливі наслідки використання користувачем або відвідувачем сайту будь-яких Матеріалів, опублікованих на сайті Товариства.

Персональні дані

«Фабрика» отримує, зберігає та обробляє знеособлену загальну інформацію у вільному вигляді для підрахунку даних, таку як: IP-адреса, дата і час відвідування, тип і мова браузера, файли cookies, загальна кількість відвідувань сайту, кількість відвідувань кожної сторінки сайту, найменування провайдерів послуг доступу до мережі інтернет, які надають їх користувачам сайту. Це потрібно для коректної роботи сайту, надання послуг сайту, оптимізації його роботи, а також для захисту цілісності інформаційного простору сайту.

Використання основних функціональних можливостей сайту не вимагає та не потребує від користувачів попередньої реєстрації чи повідомлення персональних даних у будь-який інший спосіб.

Для повідомлення інформації за допомогою форми в розділі Кар'єра, користувач сайту повинен надати «Фабриці» свою безумовну та безвідкличну згоду на безстрокову обробку персональних даних, що можуть бути зазначені у відповідній формі повідомлення (надалі - «Згода»). Обробка персональних даних включає в себе будь-яку дію або сукупність дій, таких як збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення повідомлених персональних даних.

Надаючи Згоду, користувач визнає та гарантує, що права, визначені Законом України «Про захист персональних даних», мета обробки зазначених персональних даних йому відомі та зрозумілі, а також не вимагає здійснення Товариством повідомлень про передачу персональних даних третім особам, згідно з нормами ст. 21 Закону України «Про захист персональних даних».

Згода з умовами користування сайтом

Умови користування сайтом розповсюджуються на всіх користувачів та відвідувачів сайту Товариства.

Якщо Ви відкриваєте чи переглядаєте будь-яку сторінку сайту «Фабрики», це означає, що Ви беззастережно погоджуєтесь з усіма зазначеними умовами користування. Якщо Ви не погоджуєтесь з усіма умовами користування, просимо Вас не відвідувати цей сайт.

Умови користування сайтом можуть змінюватись. Ми Рекомендуємо Вам періодично заходити на наш сайт для ознайомлення з діючими Умовами користування сайтом для отримання актуальної інформації.